Nejprodávanější

Možnosti  dodání zboží

     

 

Česká pošta - Balík Na poštu

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Díky SMS nebo e-mailu se ihned dozvíte, odkdy pro Vás bude zásilka připravena na poště. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím  www.ceskaposta.cz/zmenadispozice , kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den

Dopravné

150,- Kč vč. DPH                                    

Česká pošta - Balík Do ruky

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Dopravné

175,- Kč vč. DPH


 

Zásilkovna

Dopravné

70,- Kč vč. DPH


 

Česká pošta - Balík na Slovensko

Dopravné

250,- Kč vč. DPH                                                                                


                                                        

Doběrečné ČP: 30,- Kč.

 

                           


                                                           

Možnosti platby

Kupní cenu za dodávané zboží je možné, dle volby kupujícího, zaplatit:


                            

Předem převodem na účet na základě zálohové (proforma) faktury

Air Bank CZK  1331415010/3030

- proforma fakturu vystaví prodávající kupujícímu na základě žádosti kupujícího v objednávce*

 

*UPOZORNĚNÍ: neuhrazení zálohové faktury v době splatnosti je považováno za nedodržení podmínek kupní smlouvy a prodávající je oprávněn kupní smlouvu zrušit od počátku.      

 

                


Zboží, které již není skladem lze objednat, ale dodací doba se tím prodlužuje na 10 dní z důvodu časové náročnosti a originality jednotlivých výrobků !!!

 

Děkujeme za pochopení

 


QR kód

Nedávno shlédnuto

Žádné produkty

Menu

Porovnat 0